Եգիպտացորենի կրպակներ
GreenRock Management Group -ը վերափոխում է տարածքները  հնարավորությունների կենտրոնների՝ ստեղծելով ներդաշնակ ու ներառական տարածքներ։
Լինելով սոցիալապես պատասխանատու բիզնես՝ GreenRock Management Group ընկերությունը իրականացնում է ծրագրեր, որոնք խթանում են Հայաստանի տնտեսական աճն ու միջավայրի զարգացումը:
Ընկերության բիզնես նախագծերի մեծ մասը կենտրոնացած են Դիլիջանում։ Միտված լինելով Դիլիջանի իմիջի բարձրացմանը՝ ընկերությունը ձեռնարկել է մի շարք նախագծեր, որոնց նպատակն է քաղաքը դարձնել ավելի հետաքրքիր ու գրավիչ ինչպես տեղացիների, այդպես էլ զբոսաշրջիկների համար։
Ընկերության սոցիալական նախագծերից մեկը առընչվում է Դիլիջանի ոլորաններին գտնվող եգիպտացորենի վաճառքի կետերին։
Մինչ Դիլիջան մուտք գործելը ու քաղաքի մասին ընդհանուր պատկերացում կազմելը՝ այցելուները Դիլիջանի ոլորաններին հանդիպում են տարատեսակ անկանոն տնակների ու սեղանիկների, որտեղ անհատները վաճառում են եգիպտացորեն:
Հաշվի առնելով տեղաբնակների և քաղաքի հյուրերի դրական վերաբերմունքը ճանապարհին եգիպտացորեն համտեսելուն՝ GreenRock Management Group-ը որոշել բարելավել մատուցվող ծառայության  պայմանները՝ դարձնելով տնակները էսթետիկ ու ներկայանալի։ Արդյունքում GreenRock Management Group-ը ձեռք է բերել և բրենդավորել 25 փայտե տնակներ՝ հագեցած բոլոր անհրաժեշտ հարմարություններով։ Այս տները շուտով կփոխարինեն գոյություն ունեցող բոլոր եգիպտացորենի վաճառքի կետերին` քաղաք մուտք գործելիս այցելուներին ապահովելով ավելի գրավիչ և հարմարավետ գաստրոնոմիկ փորձ:
Նախագիծը իրականացվել է Դիլիջանի համայնքապետարանի հետ համատեղ։ Տնակների բացման պաշտոնական արարողությանը ներկա էին Դիլիջանի քաղաքապետ Դավիթ Սարգսյանը, GreenRock Management Group ընկերության ղեկավար անձնակազմը, Դիլիջանի մարզադպրոցի աշակերտները, հրավրյալ լրագրողներ։

Green Rock transforms spaces, turning them into centers of opportunity that foster harmony and inclusiveness.
As a socially responsible business, Green Rock implements programs that drive the economic growth and foster the environmental development in Armenia.
The majority of the company’s business projects are concentrated in Dilijan. With the goal of enhancing the image of Dilijan, the company has initiated a number of projects designed to make the city more appealing and attractive for both residents and tourists.
One of the company’s social projects involves corn sales points situated along the winding roads of Dilijan.
Before entering Dilijan and getting an overview of the city, visitors encounter a mix of makeshift huts and stalls, where people sell corn along the winding road of Dilijan.
Considering the positive attitude of the local residents and city visitors to tasting corn on the road, Green Rock decided to improve the conditions of the provided service by making the kiosks more attractive and presentable. Green Rock has acquired and branded 25 wooden kiosks equipped with all necessary facilities. These kiosks will soon replace all the existing corn stalls, offering visitors a more appealing and comfortable gastronomic experience on their way to entering the city.
The project was implemented in collaboration with the Dilijan Municipality. The official kiosk opening ceremony was attended by Dilijan Mayor Davit Sargsyan, management staff from GreenRock, students from the Dilijan sports complex and invited journalists.